Často kladené otázky - TIVA-kompresory.eu - predaj a servis kompresorov

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Často kladené otázky

Ponúkané produkty a služby


Ako vybrať kompresor - kompresory?

Zabezpečujeme predaj skrutkových, piestových, stacionárnych či pojazdných, dotláčacích olejových aj bezolejových kompresorov či turbokompresorov, kompresorov pre prepravu sypkých a kvapalných materiálov pre Silocisterny, kompresorov pre výrobu PET flaší či vysokotlakových kompresorov od viacero renomovaných výrobcov kompresorov ako napríklad od Nemeckého výrobcu kompresorov AGRE KOMPRESSOREN GmbH a AIRKO GmbH.
Zavolajte nám alebo napíšte a náš obchodný zástupca Vám obratom poradí pri výbere správneho kompresora pre Vaše miestne podmienky.

Prečo a ako upravovať STLAČENÝ VZDUCH?


Jedná sa o kondenzačné, membránové a adsorpčné sušičky a filtre stlačeného vzduchu, zariadenia na odlučovanie oleja z kondenzátu - separátory oleja, zariadenia na odvádzanie kondenzátu zo stlačeného vzduchu, tlakové nádoby - vzdušníky, cyklónové odlučovače a dochladzovače. Dohodnite si stretnutie s naším obchodným zástupcom alebo nám jednoducho napíšte a my Vás navštívime priamo vo Vašej prevádzky a poradíme na mieste.

Predaj náhradných dielov pre kompresory a príslušenstvo.


Predaj náhradných dielov pre kompresory, dúchadlá, sušičky, filtre, odlučovače oleja, odvádzače kondenzátu:
Zabezpečujeme dodávku a predaj a montáž náhradných dielov pre zariadenia na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu od všetkých výrobcov. Náhradné diely pre kompresory, náhradné diely pre sušiče, filtračné vložky pre stlačený vzduch, vložky aktivneho uhlia pre odlučovače oleja z kondenzátu - od vody, filtračné elementy pre hydraulické filtre. Ide o náhradné diely pre kompresory ako:
údržbové sady ND: oleje a mazivá, olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné vložky, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, pojstné ventily, tlakové spínače , termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové kompresorové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, valce, ojnice...

Predaj pneumatického náradia - PNEUMATICKÉ NÁRADIE


Predávame pneumatické náradie AIRKO a AGRE pre montážne aplikácie predovšetkým v automobilovom priemysle. Pre oblasť strojárstva máme v ponuke priemyselnej rázové uťahováky a výkonné pneumatické brúsky. Sekcia priemyselné pneumatické náradie ďalej ponúka modulárny vŕtačky vyvinuté špeciálne pre letecký priemysel, vŕtacie jednotky, vzduchové štartéry, zariadenia na meranie momentov atď. Poskytujeme služby spojené s predajom elektrického a pneumatického náradia, ako je záručný a pozáručný servis, meranie a nastavovanie momentov pre elektrické a pneumatické náradie.

Servis zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.


Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Vykonávame bežný servis ako aj stredné a generálne opravy, či revízie skrutkových, piestových, lamelových a membránových kompresorov, membránových, kondenzačných a adsorpčných sušičov stlačeného vzduchu a odvádzačov kondenzátu, separátov a odlučovačov oleja z kondenzátu od všetkých výrobcov.

Ako správne nadimenzovať a navrhnúť rozvod stlačeného vzduchu?


Zabezpečujeme dodávku rozvodov stlačeného vzduchu na kľúč ako aj dodávku jednotlivých komponentov rozvodu stlačeného vzduchu ako Tlakové hadice, Navíjacie bubny s hadicami, Rýchlospojky, Hadicové vsuvky, Hadicové spojky, Rozdelovače, Spojovacie hadice, Redukcie, T- kusy s vnútorným závitom, T- kusy s vonkajším závitom, Kolená s vonkajším závitom, Zátky ( záslepky), Závitové spojky ( niple).
Pomôžeme Vám s výberom správneho materiálu ako aj nadimenzovaním rozvodov tlakového vzduchu.

Služby v oblasti stlačeného vzduchu.


Vykonávame dodávky, montáž a servis kompresorov, sušičov, čerpadiel, filtrov, zariadení na úpravu stlačeného vzduchu, príslušenstva stlačeného vzduchu a rozvody stlačeného vzduchu. Ponúkame komplexné služby v oblasti stlačeného vzduchu, vzduchotechniky, chladenia, pneudopravy, riadiacich systémov a nadradených riadiacich systémov kompresorových staníc.Zabezpečujeme kompresorové stanice na kľúč, vypracovanie projektov a projektovej dokumentácie.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky